Čtvrtek 13. srpna 2020, Jičín

Ve čtvrtek nastoupili házenkáři jičínského Ronalu proti plzeňskému mužstvu Talent tým Plzeňského kraje (nový sponzorský název extraligového celku), který v dopoledním utkání vysoko přehrál házenkáře Zubří v poměru 35:20. Oproti úvodnímu střetnutí se Zubřím se do sestavy domácích vrátil Hlava.

HBC Ronal Jičín – Talent tým Plzeňského kraje  31:31 (16:16)

V první části úvodní třicetiminutovky tahali za delší konec provazu Plzeňští, kteří si udržovali jedno až dvoubrankové vedení, které dokázali na konci 20. minuty navýšit až na rozdíl čtyř gólů, 9:13. Poté ale přišel obrovský nápor domácích, kteří nejprve snížili na 12:13, po odpovědi hostí přidali další čtyři přesné zásahy a otočili na 16:14. V úplném závěru se ale házenkáři Jičína nevyvarovali technických chyb a zkušený soupeř toho využil ke srovnání na poločasových 16:16.

Ve druhém dějství pokračovala napínavá bitva. Oba soupeři se přetahovali o nejtěsnější vedení, nakonec skončilo utkání po výsledku 31:31 spravedlivou dělbou bodů.

Sestava a branky HBC Ronal Jičín: Veverka 1, Machalický – Kubík 9/4; Doškář 4; Freiberg a Miľko po 3; Šulc, Kovařík, Kastner, Knittl a Thorovský po 2; Dolejší a Drbohlav po 1; Rychna; Hlava

V pátek 14. srpna se Jičínští střetnou od 18:00 hodin s Považskou Bystricí, turnaj zakončí v sobotu 15. srpna od 16:30 hodin duelem s polským Glogówem.